GENEL TANIM

Wolf 365 ;  Tüm yol koşullarında kullanılabilen, çok fonksiyonlu, tam donanıma sahip, yeni nesil bir Crossover karavandır.

Tamamen galvanizli sacdan üretilen Wolf Karavanları, metal gövdesi ile her türlü ağır darbeye, kazaya, sürtmeye dayanıklıdır.

Gövde tamiratı kolaydır. Lokal onarımlar ve parça değişimleri basit şekilde yapılabilir.

Galvanizli yapısı ve fırınlanmış elektrostatik boyasıyla ağır hava koşullarında ve doğal ortamlarda yağmur, kar, çamur, korozyon, paslanma gibi doğal etkenlerden etkilenmez.

Tasarım patentli Wolf ; açılı yapısı ve agresif duruşu ile amfibi, zırhlı araç görünümünü andırmaktadır. 

365cm kabin uzunluğu 205cm genişliği ile 3 yetişkin ve 1 çocuğun rahat bir şekilde konaklama yapacağı ferah ve kullanışlı bir iç hacme sahiptir.

-------------------

En önemli özelliklerinden biri içiriden ve dışarıdan tam erişim sağlanabilen mutfak kısmıdır. Ocak, evye, buzdolabı, eşya gözleri, malzeme ve erzak rafları, hem içeriden hemde dışarıdan aynı rahatlıkla erişim sağlanabilecek şekilde tasarlanmıştır.

Mutfakta iç ve dış kısmı ayıran bir perde vardır. Dışarıdan mutfak kullanımı yapılırken istenirse perde kapatılır. Bu sayede ; karavanın iç alanının görünmesi engellenmiş olur. İçeriye ışık ve hava girmesi engellenir. Güneşlik olarak kullanılır. Ayrıca bu perdede komple sineklik mevcuttur. Perde içi fermuar ile açılıp sineklik kısmı kullanılır.

-------------------